لوگو چاپ تحریر

انتخاب سفارش

ثبت سفارش

ثبت مشخصات خریدار

پرداخت


کارت ویزیت لمینت

چاپ کارت ویزیت لمینت

کد کالا:54

  1. سايز
  2. جنس كاغذ
  3. روكش
  4. نوع برش
  5. تيراژ
  6. زمان تحويل
  7. نوع چاپ
مشخصات سفارش
قیمت
0 تومان

چاپ کارت ویزیت لمینت روکشی ضخیم و مقاوم در برابر خم و تا شدن و مقاوم در برابر آب می باشد که از نظر جنس به سه دسته کارت ویزیت لمینت براق، کارت ویزیت لمینت مات و کارت ویزیت لمینت مخملی تقسیم می شود که لمینت براق و مات بر روی کاغذ گلاسه 300 گرمی چاپ می شود و لمینت مات مخملی بر روی مقوا ایندلبرد و پس از آن برای زیبایی و جلوه بصری بر رود آن از لمینت براق، مات و مات مخملی 250 میکرون کشیده می شود، پس از لمینت، کارت ویزیت های لمینت برجسته یووی موضعی می شوند.
کارت ویزیت لمینت عمدتاً دورگرد می باشد. 

لمینت مات

مخملی چیست: کارت ویزیت لمینت مخملی از دسته محصولات لوکس و با کیفیتی می باشد که افراد با در دست گرفتن آن حس لامسه جالبی را احساس می کنند.

کارت ویزیت ابزاری مهم و کاربردی برای معرفی کسب و کار و هویت شما به دیگران می باشد، به همین امر طراحی و انتخاب جنس مناسب کار شما بسیار مهم می باشد.

جنس کاغذ های کارت ویزیت به طور معمول گلاسه، کتان، کارتی (کاغذ کارتی)، کاغذ سوزنی، کاغذ صدفی و PVC می باشد.

روکش های و پوشش های معمول کارت ویزیت سلفون مات، سلفون براق، سلفون مات مخملی، لمینت مات، لمینت براق، لمینت مات مخملی، یووی می باشد.

سایز های استاندارد کارت ویزیت 6*9 ، 4.5*8.5 ، 5.5*5.5 می باشد.

چاپ کارت ویزیت بسته به تیراژ و زمان به دو صورت چاپ افست و دیجیتال چاپ می شود.


چاپ کارت ویزیت لمینت به دو نوع روکش لمینت مات و لمینت براق با کاغذ گلاسه 300 گرم چاپ دیجیتال کارت ویزیت لمینت به صورت فوری و ارزان

توجه: لمینت مات بر روی طرح های زمینه مشکی و تیره خوب نشده و در سطح کار و برش اطراف کار امکان ایجاد سفیدی و حباب خواهد بود. توصیه ما جهت این طرح ها استفاده از جنس لمینت برجسته و یا لمینت براق می باشد. در صورت سفارش لمینت مات با طراحی زمینه مشکی و یا تیره مسئولیت سفیدی و حباب احتمالی بوجود آمده در کار به عهده سفارش دهنده می باشد.

قیمت چاپ کارت ویزیت لمینت دورو و یک رو یکسان است.

در هنگام طراحی به راهنمای قالب محصول دقت فرمایید.

 

تصویر فایل چاپ و برش آن

محصولاتی که ممکن است شما بپسندید