لوگو چاپ تحریر

انتخاب سفارش

ارسال فایل

ثبت مشخصات خریدار

پرداخت


پاکت MRI بیمارستانی

چاپ پاکت MRI ارزان با کیفیت

کد کالا:2205

  1. جنس كاغذ
  2. نوع درب پاکت
  3. زمان تحويل
  4. تیراژ

در هنگام طراحی به فاصله برش و نقاط امن دقت نمایید.

استراتژی برندینگ و بازاریابی بیمارستان ها و مراکز تصویربرداری پزشکی در جهان رقابتی امروز بسیار پیچیده شده و به علت گردش مالی بالا و رقابت شدید در این حوزه نیاز به خلاقیت به همراه کیفیت دارد.

پاکت ام آر آی را میتوان به جرأت یک بیلبورد سیار در حوزه تبلیغات دانست چرا که در تمامی مراکز درمانی و بیمارستان ها به همراه بیمار بوده و به برند سازی و تبلیغ موثر برای یک مرکز تصویربرداری پزشکی خاص کمک میکند.

انواع پاکت MRI از نظر شکل ظاهری

_پاکت ام آر آی معمولی

این نوع پاکت به صورت کاملا ساده و اکثرا تک رنگ چاپ شده و به اصطلاح ارزان ترین پاکت MRI میباشد.

_پاکت ام آر آی دسته دار افقی

در این نوع پاکت ابعاد چاپ حدودا 10cm بزرگتر از فیلم جواب ازمایش MRI طراحی شده و به صورت قالب یک دستگیره زیبا برای حمل آسان تعبیه میشود.

_پاکت ام آر آی عمودی دسته دار

در این نوع پاکت نیز مشابه پاکت ام آر آی افقی دسته دار ، چاپ بزرگتر از فیلم میباشد با این تفاوت که ارتفاع پاکت از عرض آن بیشتر بوده و به اصلاح فیلم باید به صورت عمودی در آن قرار بگیرد.

_پاکت ام آر آی بند دار

در این روش چاپ ، پاکت با اندازه های استاندارد چاپ شده با این تفاوت که پس از اتمام مراحل تولید دو سوراخ پانچ بر روی آن خورده و با استفاده از بند ، نخ کنفی یا پلاستیکی دستگیره ای برای حمل آسان پاکت طراحی و تولید میشود.

انواع پاکت MRI از نظر جنس

_پاکت ام آر آی ایندربورد

این پاکت به علت سطح صاف رویه و همچنین استحکام (پشت دست) بالای مقوای ایندربورد و همچنین بهداشتی بودن رویه داخلی آن بهترین گزینه برای تولید کیف کاغذی حمل جواب MRI میباشد.

از جمله دیگر مزایای چاپ بر روی مقوای ایندربورد میتوان به کاهش هزینه های کاغذ اشاره نمود چرا که به طور مثال یک برگ مقوای 250 گرم ایندربورد بسیار مقاوم تر و مستحکم تر از مقوای گلاسه یا پشت طوسی 300گرم به نظر میرسد.

مجموعه چاپ تکسیز با بهره گیری از ماشین چاپ 4.5ورقی XL ، با تکنولوژی های برید آلمان امکان چاپ مستقیم برروی انواع مقوای گرم بالا با بهترین کیفیت را داراست.

_پاکت ام آر آی پشت طوسی

این نوع پاکت با استفاده از مقوای پشت طوسی که بهترین نوع مقوا برای تولید جعبه و بسته بندی است تولید میشود مقواهای پشت طوسی موجود در ایران به دو دسته داخلی و وارداتی تقسیم شده که مقوای پشت طوسی داخلی مناسب ترین گزینه برای تولید پاکت با قیمت مناسب میباشد (کیفیت چاپ روی مقوای پشت طوسی وارداتی تا حدی بالاتر از مقوای داخلی میباشد)

_پاکت ام آر آی با مقوای گلاسه

این نوع مقوا رایج ترین مقوا برای چاپ های تبلیغاتی مانند کاتالوگ ، بروشور و چاپ پوستر میباشد که کیفیت چاپ برروی آن بالاتر از چاپ بر روی مقوای ایندربورد و پشت طوسی است با این حال به علت هزینه قیمتی بالا و همچنین استقامت پایین تر ، کمتر مورد استفاده قرار میگیرد.

_پاکت ام آر آی نخودی (کرافت)

قدیمی ترین و ساده ترین نوع پاکت بوده که برای چاپ رنگی مناسب نمیباشد و ترجیحا در صورت سفارش این نوع پاکت طرح ها باید غیر تصویری و به صورت تک رنگ یا دو رنگ چاپ شود مزیت عمده این نوع پاکت MRI به ارزان قیمت بودن آن است.

 


چاپ پاکت بیمارستانی چاپ پاکت MRI چاپ پاکت بزرگ چاپ پاکت ام ار آی چاپ پاکت پشت طوسی چاپ پاکت ایندلبرد چاپ پاکت گلاسه چاپ فوری پاکت

تصویر فایل چاپ و برش آن

محصولاتی که ممکن است شما بپسندید