لوگو چاپ تحریر

انتخاب سفارش

ارسال فایل

ثبت مشخصات خریدار

پرداخت


کارت ویزیت لمینت برجسته و طلاکوب

چاپ کارت ویزیت افست لمینت مات مخملی برجسته

کد کالا:2161

  1. جنس
  2. تیراژ
  3. زمان تحويل

توجه: لمینت مات بر روی طرح های زمینه مشکی و تیره خوب نشده و در سطح کار و برش اطراف کار امکان ایجاد سفیدی و حباب خواهد بود. توصیه ما جهت این طرح ها استفاده از جنس لمینت برجسته و یا لمینت براق می باشد. در صورت سفارش لمینت مات با طراحی زمینه مشکی و یا تیره مسئولیت سفیدی و حباب احتمالی بوجود آمده در کار به عهده سفارش دهنده می باشد.

قیمت چاپ کارت ویزیت لمینت دورو و یک رو یکسان است.

در هنگام طراحی به راهنمای قالب محصول دقت فرمایید.

 

چاپ کارت ویزیت لمینت روکشی ضخیم و مقاوم در برابر خم و تا شدن و مقاوم در برابر آب می باشد که از نظر جنس به سه دسته کارت ویزیت لمینت براق، کارت ویزیت لمینت مات و کارت ویزیت لمینت مخملی تقسیم می شود که لمینت براق و مات بر روی کاغذ گلاسه 300 گرمی چاپ می شود و لمینت مات مخملی بر روی مقوا ایندلبرد و پس از آن برای زیبایی و جلوه بصری بر رود آن از لمینت براق، مات و مات مخملی 250 میکرون کشیده می شود، پس از لمینت، کارت ویزیت های لمینت برجسته یووی موضعی می شوند.
کارت ویزیت لمینت عمدتاً دورگرد می باشد. 

لمینت مات

مخملی چیست: کارت ویزیت لمینت مخملی از دسته محصولات لوکس و با کیفیتی می باشد که افراد با در دست گرفتن آن حس لامسه جالبی را احساس می کنند.

کارت ویزیت ابزاری مهم و کاربردی برای معرفی کسب و کار و هویت شما به دیگران می باشد، به همین امر طراحی و انتخاب جنس مناسب کار شما بسیار مهم می باشد.

 

 


چاپ لمینت برجسته یووی چاپ لمینت برجسته مخملی چاپ لمینت برجسته ارزان چاپ کارت ویزیت لمینت برجسته فوری چاپ لمینت برجسته مخملی ارزان چاپ کارت ویزیت لمینت

تصویر فایل چاپ و برش آن

مشخصات سفارش

برای محاسبه قیمت , ویژگی هارا کامل نمایید.
محصولاتی که ممکن است شما بپسندید