لوگو چاپ تحریر

انتخاب سفارش

ارسال فایل

ثبت مشخصات خریدار

پرداخت


پوستر B2 - 70 * 50 cm

ارزانترین قیمت چاپ پوستر B2 چاپ پوستر 50 در 70

کد کالا:1126

  1. جنس كاغذ
  2. گرماژ
  3. وجه
  4. تعداد
  5. زمان تحويل

اگر در طراحی و چاپ پوستر نیازمند خدمات ویژه ای میباشید مانند: کاغذ های خاص، رنگ های خاص و خدمات پس از چاپ خاص با مشاوران ما تماس بگیرید.

در چاپ دیجیتال علاوه بر کاغذ تحریر و گلاسه میتوانید از کاغذ کتد، فتوگلاسه، متالایز، پی وی سی استفاده نمایید.

 

در هنگام طراحی به راهنمای قالب محصول دقت فرمایید.

در صورت انتخاب هات فویل به اندازه محدوه هات فویل در توضیحات محصول دقت فرمایید.

با توجه به چاپ اختصاصی این محصول لطفا چنانچه رنگ سازمانی مشخصی دارید یا بر روی رنگ حساسیت زیادی دارید، حتما این موضوع را به بخش فروش اطلاع دهید.

چاپ پوستر 50 در 70 سانتی متر

چاپ پوستر یکی از رایج ترین و موثرترین ابزار های اطلاع رسانی رویداد ها ، تبلیغات و بازاریابی جهت جلب توجه افراد، مشتریان و... می باشد.

اگر شما در طراحی و چاپ پوستر خلاقانه عمل کنید می توناید جلب توجه افراد را چندین برابر به محصولات، اخبار و یا خدمات خود کنید.

برخی از موارد مورد استفاده پوستر: پوستر گردهمایی، پوستر همایش، پوستر نمایشگاهی، پوستر تئاتر، پوستر سینما، پوستر معرفی محصول و... می باشد.

چاپ پوستر بر روی کاغذ تحریر، گلاسه و کرافت و در محصولات دیجیتال به علاو تحریر ، گلاسه و کرافت از کاغذ کتد و فتوگلاسه انجام میشود.

خدمات پس از چاپی مانند سلفون کشی، یووی سیلندری، یووی موضعی، لمینت و هات فویل (داغ کوب) بر روی ۀن اعمال می شود.

چاپ پوستر با رنگ پنجم همان چیزی است که پوستر شما را متمایز می کند؛ پوستر با رنگ طلایی و نقره ای، چاپ پوستر بارنگ سفید، چاپ پوستر با رنگ های فلورسنت و یا رنگ های ساختگی.


چاپ پوستر 50 در 70 چاپ پوستر B2 با کیفیت ارزان چاپ پوستر فوری چاپ آنلاین پوستر چاپ طراحی و چاپ پوستر چاپ پوستر نمایشگاهی پایین ترین قیمت چاپ پوستر

تصویر فایل چاپ و برش آن

مشخصات سفارش

برای محاسبه قیمت , ویژگی هارا کامل نمایید.
محصولاتی که ممکن است شما بپسندید